OSCAL Tablet Pad 30 10.1 HD IPS T310 QC 6GB 128GB 6600mAh Wi-Fi 8MP Grey
SKU
DSC44640
Cena sa popustom
11.599,99 RSD
Cena
16.999,99 RSD
Ušteda
5.400,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
| Model | Pad 30 WiFi |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 241.5*160*9.4mm |
| Tezina | 523.3g |
| OS | DokeOS_P 4.1 Android 15 |
| Displej | 10.1-inch, HD+IPS, 800*1280 rezolucija, 79% odnos ekrana i velicine tableta |
| Procesor | Quad-core Unisoc T310 |
| RAM/ROM | 6GB/128GB |
| Beterija | 6600mAh Baterija; 10W Punjac |
| Kamere | 5MP Prednja+8MP Zadnje |
| Zvucnici | Dual Smart-K Box zvucnici |
| Navigacija | GPS+GLONASS+Galileo |
| Wi-Fi i Bluetooth | 802.11a/b/g/n/ac(2.4GHz,5GHz); BT 5.0 |
| Garancija | 2 godine |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Ostalo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 10.1" |
| Internet konekcija | WiFi |
| Tip ekrana | IPS |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Procesor | Quad Core |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Bar kod | 6931548323082 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.