Procesor AMD AM5 Ryzen 9 7900X 4.7GHz
SKU
EP2943866
Cena sa popustom
39.790,00 RSD
Cena
44.250,00 RSD
Ušteda
4.460,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.090,00RSD
Cena
27.250,00RSD
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
56.889,99RSD
Cena
39.859,00RSD
| Podnožje: | AMD® AM5 |
| Tip procesora: | AMD® Ryzen 9 |
| Broj jezgara: | 12 |
| Threads: | 24 |
| Tehnologija izrade: | 5 nm |
| TDP: | 170W |
| Radna frekvencija: | 4.7GHz |
| Turbo frekvencija: | 5.6GHz |
| L2 keš memorija: | 12MB |
| L3 keš memorija: | 64MB |
| Integrisani grafički procesor: | Radeon Graphics |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| EAN: | 730143314558 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | AMD |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 9 |
| Bar kod | 730143314558 |
Deklaracije
| Tip | Procesori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Procesor AMD AM5 Ryzen 9 7900X 4.7GHz |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
57.519,00RSD
Cena
34.149,99RSD
Stara cena
32.650,00RSD
Cena
27.750,00RSD
Stara cena
56.889,99RSD
Cena
39.859,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.