INTEL procesor 1200 i3-10100F 3.6GHz Box
SKU
BX8070110100FSRH8U
Cena sa popustom
7.999,00 RSD
Cena
8.799,00 RSD
Ušteda
800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
46.090,00RSD
Cena
41.450,00RSD
Stara cena
27.039,99RSD
Cena
18.479,00RSD
Stara cena
32.650,00RSD
Cena
27.750,00RSD
| Model | I3 10100F |
| Podnožje | 1200 (10. generacija) |
| Radni takt | Base 3.6 GHz Turbo 4.3 GHz |
| Broj fizičkih jezgra | 4 |
| Broj logičkih jezgra | 8 |
| Keš memorija | L3 : 6MB |
| Proizvodni proces | 14nm |
| TDP | 65W |
| Tip pakovanja | BOX |
| Integrisana grafika | Nema |
| Maksimalna brzina memorije | DDR4-2666 MHz |
| Maksimalna podržana memorija | 128GB |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Socket | Intel® 1200 |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Bar kod | 5032037192620 |
Deklaracije
| Tip | Intel |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | CPU S1200 INTEL Core i3-10100F 4 cores 3.6GHz (4.3GHz) Box |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
55.809,00RSD
Cena
39.859,00RSD
Stara cena
40.629,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.