ROWENTA Parna stanica VR7046
SKU
VR7046
Cena sa popustom
12.709,99 RSD
Cena
15.499,99 RSD
Ušteda
2.790,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Specifikacija
| Brend | Rowenta |
|---|---|
| Grejna ploča | Durilium airglide |
| Bar kod | 3121040069967 |
| BOJA | Teget/Crna |
| UDAR PARE | 220g/min |
| GREJNA PLOČA | Durilium Airglide |
| UDOBNA RUČKA | Da |
| ECO PODEŠAVANJE | Da |
| PROSTOR ZA KABAL | Ne |
| BRZINA ZAGREVANJA | 2 Minuta |
| STABILNO POSTOLJE | Da |
| KAPACITET REZERVOARA | 1,2l |
| VERTIKALNI UDAR PARE | Ne |
| SISTEM PROTIV KAMENCA | Ne |
| VARIJABILNI UDAR PARE | 0-100g/min |
| KONTINUIRANO DOLIVANJE | Da |
| SISTEM ZA ZAKLJUČAVANJE | Ne |
| AUTOMATSKO ISKLJUČIVANJE | Da |
| DUŽINA PRIKLJUČNOG KABLA | 1,6m |
| INDIKATOR ZA POJAVU KAMENCA | Ne |
| INDIKATOR ZA PRAZAN REZERVOAR | Da |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.