SAMSUNG Galaxy S23 5G Ultra 12/512GB, bež
SKU
10200241
Cena sa popustom
194.995,99 RSD
Cena
237.799,99 RSD
Ušteda
42.804,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
- Ekran: 6.8", Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits, 1040 x 3088, 501 ppi
- Operativni sistem: Android 13, One UI 5.1
- Procesor: Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510)
- Chipset: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)
- GPU: Adreno 740
- RAM: 12 GB
- Interna memorija: 512 GB
- Zadnja kamera: 200 + 10 + 10 MP + 12 MP, 10x optički zum, Laser AF, Dual Pixel PDAF, OIS, blic, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 12 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
- USB: USB Type-C 3.2, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, žiroskop, kompas, blizine, barometar
- Baterija: 5000 mAh
- Brzo punjeje: Da, 45W
- Dimenzije: 163.4 x 78.1 x 8.9 mm
- Masa: 234 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 12 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 10 MP + 10 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1440 x 3088 |
| Dijagonala (in) | 6.8" |
| Bar kod | 8806094728989 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB, bež |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Vijetnam |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.