Samsung Galaxy S25 Edge S937 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Titanium Silver
SKU
EP2883014
Cena sa popustom
106.250,00 RSD
Cena
114.250,00 RSD
Ušteda
8.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Samsung Galaxy S25 Edge S937 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Titanium Silver
Napomena: * U pakovanju se dobija samo telefon i kabl, bez punjača
| Model | Samsung Galaxy S25 Edge S937 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Titanium Jetblack |
| Ekran | 6.2", Dynamic LTPO AMOLED 2X, 1080 x 2340px 416ppi, 120 Hz, 2600 nits (peak), HDR10+ , Full HD+ |
| RAM memorija | 12GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Procesor | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Grafika | Adreno 830 |
| Baterija | 4000 mAh |
| Punjenje baterije | 25W, Type-C , 15W wireless |
| Kamera zadnja | 50MP, f/1.8, 24mm, (wide), 1/1.56", 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS, LED flash, auto-HDR, panorama 10MP, f/2.4, 70mm, (telephoto), 1/3.94", 1.0µmµm, 3x optical zoom 12MP, f/2.2, 13mm, 120Ëš, (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video |
| Prednja kamera | 12MP, f/2.2, 25mm, (wide), PDAF, 4K@30/60fps, 1080p@30fps, Dual video call, Auto-HDR, HDR10+ |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Interna memorija | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija | 1080 x 2340 |
| Dijagonala (in) | 6.2" |
| Bar kod | 8806097325932 |
Deklaracije
| Tip | Mobilni telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Samsung Galaxy S25 Edge S937 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Titanium Silver |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.