SAMSUNG Galaxy A16 4/128GB, zelena
SKU
25253-1-1
Cena sa popustom
17.399,99 RSD
Cena
21.099,99 RSD
Ušteda
3.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
- Ekran: 6.7", Super AMOLED, 90Hz, 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density)
- Operativni sistem: Android 14
- Procesor:Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Mediatek Helio G99 (6 nm)
- GPU: Mali-G57 MC2
- RAM: 4 GB
- Interna memorija: 128 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 5 MP + 2 MP
- Prednja kamera: 13 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- NFC: Da
- GPS: GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS
- USB: USB Type-C 2.0
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, kompas, blizine
- Baterija: 5000 mAh
- Punjenje: 25W
- Dimenzije: 164.4 x 77.9 x 7.9 mm
- Masa: 200 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 13 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1080 x 2340 |
| Dijagonala (in) | 6.7" |
| Bar kod | 8806095885421 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Galaxy A16 4/128GB, zelena |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Mobilni Market doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
54.929,99RSD
Cena
38.409,99RSD
Stara cena
48.559,99RSD
Cena
32.749,99RSD
Stara cena
10.099,00RSD
Cena
9.499,00RSD
Stara cena
10.799,00RSD
Cena
10.199,00RSD
Stara cena
11.299,00RSD
Cena
10.699,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.