SAMSUNG Pametni sat Galaxy Watch 4 Classic 46mm, crna
SKU
97766
Cena sa popustom
50.921,99 RSD
Cena
62.099,99 RSD
Ušteda
11.178,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
2.999,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Stara cena
7.199,99RSD
Cena
2.999,99RSD
Samsung Galaxy Watch4 Classic precnika 46mm, u crnoj boji, od nerdjajuceg celika. Pametni sat poseduje BioActive senzor koji prati f izicku aktivnost i prikazuje rezultate vezbanja na satu i telefonu putem aplikacije. Samsung Galaxy Watch4 Classic precnika 46mm, u crnoj boji, od nerdjajuceg celika. Pametni sat poseduje BioActive senzor koji prati f izicku aktivnost i prikazuje rezultate vezbanja na satu i telefonu putem aplikacije. Moze da prati vise od 90 razlicitih vezbi.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Tip sata | Pametni satovi |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Interna memorija | 16 GB |
| RAM | 1.5 GB |
| Bar kod | 8806092520059 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | SAMSUNG Pametni sat Galaxy Watch 4 Classic 46mm, crna |
|---|---|
| Tip | Smart satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Kim-tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
2.999,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Stara cena
7.199,99RSD
Cena
2.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.