Smartphone XIAOMI Redmi 15C 4GB/256GB/Crna
SKU
EP2895646
Cena sa popustom
13.290,00 RSD
Cena
15.650,00 RSD
Ušteda
2.360,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Smartphone XIAOMI Redmi 15C 4GB/256GB/Crna
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Dijagonala (in) | 6.9" |
| Bar kod | 6932554458225 |
Deklaracije
| Tip | Smart telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade |
| Naziv, vrsta robe i model | Smartphone XIAOMI Redmi 15C 4GB/256GB/Crna |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.