Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB/crna
SKU
EP2896403
Cena sa popustom
38.790,00 RSD
Cena
43.150,00 RSD
Ušteda
4.360,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB/crna
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Bar kod | 6932554485177 |
Deklaracije
| Tip | Smart telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade |
| Naziv, vrsta robe i model | Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB/crna |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.