Ugradna ploca BOSCH PKN631FP2E
SKU
EP2976236
Cena sa popustom
43.490,00 RSD
Cena
48.350,00 RSD
Ušteda
4.860,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
| Vrsta ploče za kuvanje: | Staklokeramička |
| Vrsta: | Nezavisna |
| Način upravljanja: | Senzorsko upravljanje (Na dodir) |
| Boja: | Crna |
| Ploče/zone za kuvanje: | 4 zone kuvanja: Pozadi desno, 14,5 cm Ø, 1.2 kW Pozadi levo, 17 cm Ø, 2.0 kW Napred levo, 18 cm Ø, 2.1 kW Napred desno, 14.5-21 cm Ø, 1.2-3 kW |
| Funkcije i karakteristike: | Proširiva zona kuvanja 17 nivoa snage Elektronski sat Prikaz preostale toplote |
| Potrošnja el. Energije: | 188.7 Wh/kg |
| Priključna snaga: | 8.3 kW |
| Dimenzije ploče (ŠxVxD): | 59.2 x 4.5 x 52.2 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD): | 56 x 4.5 x 49-50 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4242005280667 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Bosch |
|---|---|
| Bar kod | 42420052806671 |
Deklaracije
| Tip | Električni šporeti |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Ugradna ploca BOSCH PKN631FP2E |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
3.519,99RSD
Cena
2.459,99RSD
Stara cena
5.809,99RSD
Cena
4.059,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.