VILLAGER Aparat za pranje VHW 140 Prime
SKU
067118
Cena sa popustom
15.579,99 RSD
Cena
22.279,99 RSD
Ušteda
6.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
70.299,99RSD
Cena
49.159,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
14.299,99RSD
Cena
9.799,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
11.669,99RSD
Cena
8.159,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
35.849,99RSD
Cena
25.069,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
25.829,99RSD
Cena
17.999,99RSD
80%
4.83
(6)
Stara cena
12.869,99RSD
Cena
7.499,99RSD
80%
4.5
(2)
Stara cena
10.369,99RSD
Cena
7.249,99RSD
- Brza spojnica crva sa filterom - Mlaznica - podešavajuća - Mlaznica - turbo - Mlaznica - turbo 90° - Četka za pranje podova (trotoari, staze) - Ravna četka - Pištolj za pranje sa brzim konektorom - Posuda za deterdžent - Crevo visokog pritiska
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Bar kod | 8605032617633 |
| Težina pakovanja | 11.76 kg |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2400 W |
| Dužina kabla i creva | 5 m / 8 m |
| Maksimalna temperatura vode - aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 180 bar |
| Maksimalni protok | 8 l/min |
Deklaracije
| Tip | Perači pod pritiskom |
|---|---|
| Model | VHW 140 PRIME |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | KIna |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
229.900,00RSD
Cena
209.900,00RSD
Stara cena
1.168.529,99RSD
Cena
817.149,99RSD
Stara cena
626.689,99RSD
Cena
438.239,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
25.829,99RSD
Cena
17.999,99RSD
Stara cena
70.299,99RSD
Cena
49.159,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.