AGM Aparat za pranje AHW 9020 1800W 135bar
SKU
067117
Cena sa popustom
13.099,99 RSD
Cena
18.729,99 RSD
Ušteda
5.630,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(2)
Stara cena
19.859,99RSD
Cena
13.889,99RSD
Stara cena
11.669,99RSD
Cena
8.159,99RSD
80%
4.5
(4)
Stara cena
12.149,99RSD
Cena
8.499,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
27.029,99RSD
Cena
18.899,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
27.459,99RSD
Cena
19.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
23.599,99RSD
Cena
16.499,99RSD
80%
4.5
(2)
Stara cena
10.369,99RSD
Cena
7.249,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
19.019,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Turbo mlaznica - Posuda za deterdžent
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | AGM |
|---|---|
| Snaga uređaja | 1500 - 2000 W |
| Radni pritisak | 130 bar |
| Bar kod | 8605032617626 |
| Težina pakovanja | 9.84 kg |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1800 W |
| Maksimalna temperatura vode - aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 135 bar |
| Maksimalni pritisak dovoda vode | 4 bar |
| Maksimalni protok | 708 l/h |
| Radni pritisak - aparati za pranje | 90 bar |
| Radni protok | 6 l/min |
Deklaracije
| Tip | Perači pod pritiskom |
|---|---|
| Model | AHW 9020 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | AGM |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | KIna |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
690,00RSD
Cena
340,00RSD
Stara cena
1.168.529,99RSD
Cena
817.149,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.