ACER Gaming zakrivljeni monitor 27" ED270P0BMIPX FHD 165Hz 1ms 250nita LED
SKU
MON03456
Cena sa popustom
16.899,99 RSD
Cena
19.999,99 RSD
Ušteda
3.100,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
55.999,99RSD
Cena
37.999,99RSD
Stara cena
23.549,99RSD
Cena
18.319,99RSD
Stara cena
12.529,00RSD
Cena
9.289,99RSD
Stara cena
31.219,99RSD
Cena
14.699,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
119.990,00RSD
Stara cena
26.319,99RSD
Cena
16.999,99RSD
Stara cena
31.999,99RSD
Cena
25.779,99RSD
Stara cena
51.089,99RSD
Cena
37.839,99RSD
Stara cena
14.150,00RSD
Cena
11.990,00RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
41.999,99RSD
Stara cena
14.799,99RSD
Cena
11.259,99RSD
Stara cena
13.999,99RSD
Cena
9.999,99RSD
Stara cena
27.799,99RSD
Cena
18.479,99RSD
Stara cena
36.019,00RSD
Cena
26.679,00RSD
Stara cena
15.999,99RSD
Cena
11.999,99RSD
Stara cena
28.949,99RSD
Cena
21.439,99RSD
Stara cena
22.459,99RSD
Cena
17.469,99RSD
Stara cena
33.359,99RSD
Cena
24.709,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.649,99RSD
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
24.519,99RSD
0%
0
(1)
Stara cena
50.650,00RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
54.489,99RSD
Cena
40.359,99RSD
Stara cena
21.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
Stara cena
15.329,99RSD
Cena
11.349,99RSD
-
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Acer |
|---|---|
| Vreme odziva | 1 ms |
| Osveženje | 144 Hz |
| Gejmerski | Da |
| DisplayPort | Da |
| Tip ekrana | VA |
| HDMI | Da |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 27" |
| Bar kod | 4711474510990 |
Deklaracije
| Tip | Monitori |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Naziv, vrsta robe i model | ACER 27 inča ED270P0BMIPX 1920x1080 FHD, 165Hz, LED zakrivljeni monitor |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
48.190,00RSD
Cena
43.350,00RSD
Stara cena
16.649,99RSD
Cena
12.669,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.649,99RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
52.309,99RSD
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
20.999,99RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
31.999,99RSD
Cena
25.779,99RSD
Stara cena
26.999,99RSD
Cena
20.999,99RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
41.999,99RSD
Stara cena
14.799,99RSD
Cena
11.259,99RSD
Stara cena
104.149,99RSD
Cena
80.029,99RSD
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
22.249,99RSD
Stara cena
31.999,99RSD
Cena
25.999,99RSD
Stara cena
26.319,99RSD
Cena
16.999,99RSD
Stara cena
30.299,00RSD
Cena
22.529,99RSD
Stara cena
55.999,99RSD
Cena
37.999,99RSD
Stara cena
14.150,00RSD
Cena
11.990,00RSD
Stara cena
54.489,99RSD
Cena
40.359,99RSD
Stara cena
23.550,00RSD
Cena
19.990,00RSD
Stara cena
12.950,00RSD
Cena
10.990,00RSD
Stara cena
51.089,99RSD
Cena
37.839,99RSD
Stara cena
26.189,99RSD
Cena
20.949,99RSD
Stara cena
27.829,99RSD
Cena
21.439,99RSD
Stara cena
23.549,99RSD
Cena
18.319,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.