AMICA KS15614S frizider 85 cm
Amica KS15614S Retro Frižider 85 cm Crni
Brend: Amica
Model: KS15614S
Boja: Crna
Tip: Slobodnostojeći frižider sa komorom za zamrzavanje
Energetska klasa: E
Tehnologija hlađenja: Automatsko odmrzavanje
Tip instalacije: Slobodnostojeći
Visina: 85 cm
Širina: 55 cm
Voda i led: Bez dispanzera
Funkcije:
Mehanička kontrola temperature
Statički sistem hlađenja
Automatsko odmrzavanje
Kapacitet i unutrašnje karakteristike
Ukupan bruto kapacitet: 108 l
Neto kapacitet frižidera: 93 l
Neto kapacitet zamrzivača: 13 l
Klasa zamrzavanja: /**
Kapacitet zamrzavanja: 2 kg/24h
Godišnja potrošnja energije: 133 kWh
Broj polica u frižideru: 2 (sigurnosno staklo)
Posuda za voće i povrće: 1
Police na vratima: 3
Polica za jaja: Da
Broj polica u zamrzivaču: 1
Posuda za led: Da
Dimenzije (V/Š/D): 860 x 550 x 615 mm
Specifikacija
| Brend | Amica |
|---|---|
| Zapremina frižidera | 107 |
| Komora za zamrzavanje | Sa komorom |
| Energetski razred | E |
| Dubina | 60 cm |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 55 cm |
| Smer otvaranja vrata | Desno |
| Tehnologija hlađenja | Automatsko otapanje |
| Bar kod | 4040729156141 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | Amica KS15614S frizider 85 cm |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | 220-B, Vrčin |
| Tip | Kombinovani frižider |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.