Frižider za piće HEINNER HBC-M93BKE/93l/115limenki/crni
SKU
EP2848542
Cena sa popustom
29.550,00 RSD
Cena
34.790,00 RSD
Ušteda
5.240,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.499,99RSD
Cena
17.399,00RSD
Rashladni frižider za piće Heinner HBC-M93BKE
- Energetska klasa: E
- Ukupna zapremina: 93 litra
- Kapacitet punjenja: do 115 limenki (355 ml)
- Tip kontrole: Mehanička, sa podesivim termostatom
- Osvetljenje: LED svetlo
- Unutrašnja organizacija: 3 police
- Vrata: Reverzibilna (moguće otvaranje sa leve ili desne strane)
- Dimenzije (ŠxDxV): 47 x 44 x 84.5 cm
- Boja: Crna
https://heinner.ro/electrocasnice/product/racitor-de-bauturi-heinner-hbc-m93bke/
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HEINNER |
|---|---|
| Energetski razred | E |
| Dubina | 44 cm |
| Visina | 84 - 87 cm |
| Širina | 47 cm |
| Smer otvaranja vrata | Promenljiv smer |
| Bar kod | 5949494036995 |
Deklaracije
| Tip | Frižideri i zamrzivači |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Frižider za piće HEINNER HBC-M93BKE/93l/115limenki/crni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.499,99RSD
Cena
17.399,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.