Apple iPhone 16 8/256GB RE
SKU
EP2875346
Cena sa popustom
151.350,00 RSD
Cena
162.750,00 RSD
Ušteda
11.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 10 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Napomena: * U pakovanju se dobija samo telefon i kabl, bez punjača
| Model | Apple iPhone 16 8/256GB |
| Ekran | 6.1", Super Retina XDR OLED, Full HD+, 1000 nits (HBM), 2000 nits (peak) , HDR10, 1179 x 2556px 461 ppi |
| RAM memorija | 8GB |
| Interna memorija | 256GB |
| Procesor | Apple A18 Bionic ( 3nm ) |
| Grafika | Grafika: New 5‑core GPU |
| Baterija | 3349mAh |
| Punjenje baterije | 20W ( USB-C 3.0 ) |
| Kamera zadnja | 48MP, f/1.6, (wide), 26mm, 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12MP, (ultrawide), f/2.2, 13mm, 120˚, dual pixel PDAF |
| Prednja kamera | 12MP, f/1.9, (wide), 23mm, 1/3.6" gyro-EIS , PDAF SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Apple |
|---|---|
| Rezolucija prednje kamere | 12 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 48 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | IOS |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija | 1179 x 2556 |
| Dijagonala (in) | 6.1" |
| Bar kod | 195949822735 |
Deklaracije
| Tip | Mobilni telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Apple iPhone 16 8/256GB RE |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.