DELL 34 inch AW3425DW 240Hz WQHD FreeSync/G-Sync Alienware Gaming zakrivljeni monitor
SKU
MON03316
Cena sa popustom
115.049,99 RSD
Cena
161.819,99 RSD
Ušteda
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
Cena
Stara cena
Ekran - Veličina ekrana: 34.2 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 21:9 Dinamički kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR),250 nita Odziv: 0.03 Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2315mm x 0.2315mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99.3% of DCI-P3,Anti-reflection,Dell Comfort VIew,Delta E < 2,VESA Display HDR True Black 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip A downstream,1x USB 5Gbps tip B upstream,1x USB 5Gbps tip C downstream Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: AlienFX Lighting,PIP / PBP Technology Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Slant,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Tamno siva Širina: 814.15mm Dubina: 232mm Visina: 445.08mm ~ 555.08mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,Mikrofiber krpica,Naponski kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 8.14kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Dell |
|---|---|
| Bar kod | 5397184962756 |
Deklaracije
| Tip | Monitori |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Naziv, vrsta robe i model | DELL 34 inch AW3425DW 240Hz WQHD FreeSync/G-Sync Alienware Gaming zakrivljeni monitor |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
100%