FORMA LED stona lampa 15W F2057-15T 4000K
SKU
006493
Cena sa popustom 6.899,99 RSD Cena 8.619,99 RSD
Ušteda 1.720,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje: Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave: do 5 dana
Dodaj u listu želja
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Contact Popup
Kontakt
  • Ponedeljak - Petak
  • 08:00 - 20:00h
info@eplaneta.rs
Pogledajte i sledeće artikle
Rabalux Stona lampa Bowie E27 1x MAX 60W bela (6570)
-20%
Stara cena 1.939,99RSD Cena 1.549,99RSD
Rabalux Stona lampa Arno E27 1x MAX 60W crna (4215)
-20%
Stara cena 4.489,99RSD Cena 3.589,99RSD
FORMA Stona lampa 1xE14 SK4102
-20%
FORMA Stona lampa 1xE27 FD7001-1T VL
-20%
FORMA Stona lampa 5W RGB F2079-5T BK
-20%
FORMA Stona lampa 1xE14 SK4100
-20%
Rabalux Stona lampa Monet E27 1x MAX 40W hrom (74017)
-20%
Rabalux Stona lampa Ronno E27 1x MAX 25W crna (74050)
-20%
FORMA Stona lampa 1xE27 SK7023 WH
-20%
-20%
FORMA Stona LED lampa 5W 4000K FD2006-5T RD
-20%
FORMA Stona LED lampa 5W 4000K FD2006-5T VL
-20%