HP Laptop 15-fc0102nm (B0CJ7EA)15.6 FHD AG Ryzen 5 7250U 8GB 1TB 2YR SRB
SKU
48129
Cena sa popustom
65.599,99 RSD
Cena
85.279,99 RSD
Ušteda
19.680,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.489,99RSD
Cena
53.449,99RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
64.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
72.950,00RSD
Cena
67.790,00RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
59.999,99RSD
Cena
44.999,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
39.999,99RSD
Stara cena
291.049,00RSD
Cena
215.589,00RSD
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
97.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
123.990,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
299.999,99RSD
Cena
256.999,99RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
90.999,99RSD
Stara cena
113.719,99RSD
Cena
87.469,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
132.990,00RSD
Stara cena
75.999,99RSD
Cena
62.999,99RSD
Stara cena
299.990,00RSD
Cena
254.990,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
239.990,00RSD
Cena
192.890,00RSD
Stara cena
74.999,99RSD
Cena
61.999,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
63.450,00RSD
Cena
57.090,00RSD
Stara cena
246.769,99RSD
Cena
189.819,99RSD
Stara cena
327.549,99RSD
Cena
234.990,00RSD
Stara cena
189.999,99RSD
Cena
156.999,99RSD
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model procesora: Ryzen 5 7520U Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 2.8 GHz (4.3 GHz) Keš memorija procesora: 4MB L3 Cache Ostalo: TSMC 6nm FinFET |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: LPDDR5 Radni takt memorije: 5.500 MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe |
| Graficka karta | AMD Radeon™ Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza | Realtek Wi-Fi 6 (1x1) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Slotovi | 1 HDMI 1.4b; 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (supports data transfer only and does not support charging or external monitors); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 headphone/microphone combo; 1 AC smart pin |
| Kamera | HP True Vision 720p HD camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Audio | Dual speakers |
| Baterija | 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer * podržava brzo punjenje: 50% kapaciteta baterije za oko 45 minuta punjenja |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 359.8mm x 236mm x 18.6mm Masa: 1.59kg Boja: Srebrna (Natural silver) Slovni raspored tastera: SR |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 1 TB |
| Bar kod | 2025110700902 |
| Serija | Serija 15 |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP 15-fc0102nm R5-7250U/8GB onboard/1TB/15.6 FHD AG/2YR/SRB/B0CJ7EA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.489,99RSD
Cena
53.449,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
64.999,99RSD
Stara cena
57.850,00RSD
Cena
52.050,00RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
183.469,99RSD
Cena
141.129,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
73.619,99RSD
Cena
56.629,99RSD
Stara cena
113.719,99RSD
Cena
87.469,99RSD
Stara cena
108.699,90RSD
Cena
83.609,99RSD
Stara cena
139.349,99RSD
Cena
103.219,99RSD
Stara cena
109.269,99RSD
Cena
80.939,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
139.349,99RSD
Cena
103.219,99RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
129.599,99RSD
Cena
99.689,99RSD
Stara cena
158.549,99RSD
Cena
121.959,99RSD
Stara cena
291.049,00RSD
Cena
215.589,00RSD
Stara cena
368.839,99RSD
Cena
294.509,99RSD
HP Laptop Victus 16-ak0026nn DOS/16"2.5 AG 240Hz/Ryzen AI 9 HX-375/32GB/1TB/5080 16GB/backl/3g/teget
Stara cena
589.919,99RSD
Cena
453.779,99RSD
HP Laptop EliteBook Ultra G1i 14 DOS/14"2.8K OLED BV/Core U7-258V/32GB onboa/2TB/backit/FPR/EN/teget
Stara cena
310.699,99RSD
Cena
238.999,99RSD
Stara cena
189.999,99RSD
Cena
156.999,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
Stara cena
382.729,99RSD
Cena
283.499,99RSD
Stara cena
428.559,99RSD
Cena
317.449,99RSD
Stara cena
348.379,99RSD
Cena
278.169,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.