HP Laptop 250 G9 (B3AG2AT) 15.6"FHD AG Core 5-120U 16GB 1TB GLAN 1YR SRB
SKU
48012
Cena sa popustom
78.850,00 RSD
Cena
84.790,00 RSD
Ušteda
5.940,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
489.990,00RSD
Cena
431.990,00RSD
Stara cena
63.450,00RSD
Cena
57.090,00RSD
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
123.990,00RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
97.999,99RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
90.999,99RSD
Stara cena
276.769,99RSD
Cena
212.899,99RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
246.769,99RSD
Cena
189.819,99RSD
Stara cena
67.850,00RSD
Cena
63.050,00RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
383.199,99RSD
Cena
283.849,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
59.999,99RSD
Cena
44.999,99RSD
Stara cena
75.999,99RSD
Cena
62.999,99RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
Stara cena
364.390,00RSD
Cena
338.850,00RSD
Stara cena
72.950,00RSD
Cena
67.790,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
164.990,00RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
39.999,99RSD
Stara cena
299.990,00RSD
Cena
254.990,00RSD
Stara cena
69.489,99RSD
Cena
53.449,99RSD
Stara cena
113.719,99RSD
Cena
87.469,99RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
129.999,99RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 1 TB |
| Bar kod | 2025110500908 |
| Serija | 250 |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP 250 G9 Core 5-120U/16GB/1TB/15.6"FHD AG/GLAN/1YR/SRB/B3AG2AT |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
139.349,99RSD
Cena
103.219,99RSD
Stara cena
139.349,99RSD
Cena
103.219,99RSD
Stara cena
113.719,99RSD
Cena
87.469,99RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
64.999,99RSD
Stara cena
57.850,00RSD
Cena
52.050,00RSD
Stara cena
183.469,99RSD
Cena
141.129,99RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
69.489,99RSD
Cena
53.449,99RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
158.549,99RSD
Cena
121.959,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.