HP Laptop 250 G9 15.6" FHD AG Core 5-120U 16GB 512GB GLAN 1YR SRB B3AG2AT
SKU
47931
Cena sa popustom
66.990,00 RSD
Cena
72.050,00 RSD
Ušteda
5.060,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.489,99RSD
Cena
53.449,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
39.999,99RSD
Stara cena
66.150,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
383.199,99RSD
Cena
283.849,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
61.350,00RSD
Cena
44.999,99RSD
Stara cena
364.390,00RSD
Cena
338.850,00RSD
Stara cena
97.029,99RSD
Cena
71.869,99RSD
Stara cena
299.990,00RSD
Cena
262.990,00RSD
Stara cena
489.990,00RSD
Cena
431.990,00RSD
Stara cena
91.329,99RSD
Cena
70.249,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
84.369,99RSD
Cena
64.899,99RSD
Stara cena
410.669,99RSD
Cena
304.199,99RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
83.990,00RSD
Stara cena
73.619,99RSD
Cena
56.629,99RSD
Stara cena
169.990,00RSD
Cena
155.990,00RSD
Stara cena
95.999,99RSD
Cena
74.499,99RSD
Stara cena
183.469,99RSD
Cena
141.129,99RSD
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Bar kod | 199642488908 |
| Serija | 250 |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP 250 G9 Core 5-120U/16GB/512GB/15.6"FHD AG/GLAN/1YR/SRB/B3AG2AT |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
64.999,99RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
183.469,99RSD
Cena
141.129,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
69.489,99RSD
Cena
53.449,99RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
139.349,99RSD
Cena
103.219,99RSD
Stara cena
139.349,99RSD
Cena
103.219,99RSD
Stara cena
73.619,99RSD
Cena
56.629,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
109.269,99RSD
Cena
80.939,99RSD
Stara cena
158.549,99RSD
Cena
121.959,99RSD
Stara cena
108.699,90RSD
Cena
83.609,99RSD
Stara cena
129.599,99RSD
Cena
99.689,99RSD
Stara cena
383.199,99RSD
Cena
283.849,99RSD
Stara cena
95.250,00RSD
Cena
88.540,00RSD
Stara cena
56.090,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
134.849,99RSD
Cena
107.669,99RSD
Stara cena
125.650,00RSD
Cena
116.850,00RSD
Stara cena
144.550,00RSD
Cena
134.392,00RSD
Stara cena
145.999,99RSD
Cena
120.299,99RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
Stara cena
66.150,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.