HP NB 255 G10 Ryzen 7-7730U/16GB/512GB/15.6"FHD AG/1YR/SRB/C68W3ET
SKU
47930
Cena sa popustom
70.249,99 RSD
Cena
91.329,99 RSD
Ušteda
21.080,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
66.150,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
364.390,00RSD
Cena
338.850,00RSD
Stara cena
95.999,99RSD
Cena
74.499,99RSD
Stara cena
66.350,00RSD
Cena
61.662,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
299.990,00RSD
Cena
262.990,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
229.990,00RSD
Cena
183.990,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
39.999,99RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
97.999,99RSD
Stara cena
75.690,00RSD
Cena
70.390,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
134.990,00RSD
Stara cena
61.350,00RSD
Cena
44.999,99RSD
Stara cena
54.999,99RSD
Cena
45.999,99RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
129.999,99RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
183.469,99RSD
Cena
141.129,99RSD
Stara cena
56.090,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
56.090,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1920 x 1080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 7 Model procesora: 7730U Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 4MB L2 cache, 16MB L3 cache Ostalo: 7nm |
| Memorija | Memorija (RAM): 16GB (1x16) Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 512GB SSD interfejs: PCIe NVMe |
| Graficka karta | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.3 |
| Slotovi | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| Kamera | HD 720p |
| Audio | Stereo speakers, integrated digital microphone |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm Masa: 1.52kg Boja: Tamno siva (Dark ash silver) Slovni raspored tastera: SR |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Bar kod | 199642050464 |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP 255 G10 Ryzen 7-7730U/16GB/512GB/15.6"FHD AG/1YR/SRB/C68W3ET |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
56.090,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
56.090,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
107.850,00RSD
Cena
100.250,00RSD
Stara cena
122.390,00RSD
Cena
113.790,00RSD
Stara cena
129.599,99RSD
Cena
99.689,99RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
79.429,99RSD
Cena
61.099,99RSD
Stara cena
97.490,00RSD
Cena
90.650,00RSD
Stara cena
75.690,00RSD
Cena
70.390,00RSD
Stara cena
244.989,99RSD
Cena
188.449,99RSD
Stara cena
255.029,99RSD
Cena
196.169,99RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
95.250,00RSD
Cena
88.540,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.880,99RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
66.150,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Stara cena
66.350,00RSD
Cena
61.662,00RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
56.250,00RSD
Cena
50.594,00RSD
Stara cena
89.850,00RSD
Cena
83.550,00RSD
Stara cena
95.999,99RSD
Cena
74.499,99RSD
Stara cena
76.350,00RSD
Cena
70.950,00RSD
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
243.999,99RSD
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.