Mašina za pranje veša Bosch WGG242Z2BY širina 60cm/kapacitet 9kg/obrtaja 1200
SKU
EP2949003
Cena sa popustom
80.350,00 RSD
Cena
86.450,00 RSD
Ušteda
6.100,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
46.099,99RSD
Cena
37.399,00RSD
Specifikacija
| Brend | Bosch |
|---|---|
| Kapacitet pranja (kg) | 9 kg |
| Inverter | Da |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 o/min |
| Odloženi start | Da |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 59 cm |
| Visina | 84 - 87 cm |
| Širina | 59 - 61 cm |
| Način punjenja | Frontalno |
| Bar kod | 4242005450275 |
Deklaracije
| Tip | Električni šporeti |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Mašina za pranje veša Bosch WGG242Z2BY širina 60cm/kapacitet 9kg/obrtaja 1200 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
62.790,00RSD
Cena
56.490,00RSD
Stara cena
200.490,00RSD
Cena
186.450,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.