Mašina za pranje i sušenje BOSCH WNG254A0BY kapacitet pranja 10.5kg/sušenja 6kg/ 1400 obrtaja
SKU
EP2948946
Cena sa popustom
186.450,00 RSD
Cena
200.490,00 RSD
Ušteda
14.040,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
51.899,99RSD
Cena
38.924,99RSD
Stara cena
80.399,99RSD
Cena
65.899,99RSD
Stara cena
71.899,99RSD
Cena
53.924,99RSD
Stara cena
101.599,99RSD
Cena
83.299,99RSD
Specifikacija
| Brend | Bosch |
|---|---|
| Kapacitet sušenja (kg) | 6 kg |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 o/min |
| Dubina | 59 cm |
| Visina | 84 - 87 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Kapacitet pranja (kg) | 10.5 Kg |
| Bar kod | 4242005377428 |
Deklaracije
| Tip | Električni šporeti |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Mašina za pranje i sušenje BOSCH WNG254A0BY kapacitet pranja 10.5kg/sušenja 6kg/ 1400 obrtaja |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.350,00RSD
Stara cena
74.999,99RSD
Cena
61.499,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
51.899,99RSD
Cena
38.924,99RSD
80%
4
(1)
Stara cena
13.099,99RSD
Cena
10.699,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.