Memorija DDR4 32GB 3200MHz Kingston Beast RGB KF432C16BB2A/32 Fury
SKU
EP2890908
Cena sa popustom
29.390,00 RSD
Cena
34.590,00 RSD
Ušteda
5.200,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
37.469,00RSD
Cena
27.549,00RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
77.090,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
35.950,00RSD
Cena
32.350,00RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
20.829,99RSD
Cena
16.019,99RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
29.919,00RSD
Stara cena
34.089,00RSD
Cena
24.349,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.790,00RSD
Stara cena
34.399,00RSD
Cena
25.289,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
29.499,99RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Stara cena
27.839,99RSD
Cena
20.169,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.739,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
| Kapacitet | 32GB |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina prenosa podataka | 3.200MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 16-20-20 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | intel XMP 2.0 |
| RGB | Da |
| Serija | Fury Beast RGB |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Frekvencija | 3200 MHz |
| Bar kod | 740617337488 |
Deklaracije
| Tip | Memorijske kartice |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Memorija DDR4 32GB 3200MHz Kingston Beast RGB KF432C16BB2A/32 Fury |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
29.950,00RSD
Cena
25.450,00RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
38.790,00RSD
Cena
34.890,00RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
34.090,00RSD
Cena
28.950,00RSD
Stara cena
61.390,00RSD
Cena
55.250,00RSD
Stara cena
34.890,00RSD
Cena
29.650,00RSD
Stara cena
56.199,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
129.379,00RSD
Cena
92.409,00RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
76.190,00RSD
Cena
70.850,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
38.369,99RSD
Cena
28.419,99RSD
Stara cena
88.879,99RSD
Cena
63.209,99RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
35.950,00RSD
Cena
32.350,00RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
29.919,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.790,00RSD
Stara cena
34.089,00RSD
Cena
24.349,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.739,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
27.839,99RSD
Cena
20.169,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.