RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32
SKU
EP2840219
Cena sa popustom
74.150,00 RSD
Cena
79.750,00 RSD
Ušteda
5.600,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
88.879,99RSD
Cena
63.209,99RSD
Stara cena
83.189,99RSD
Cena
60.279,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
69.590,00RSD
Cena
64.690,00RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
85.490,00RSD
Cena
63.519,99RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
66.839,99RSD
Cena
49.509,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
203.929,99RSD
Stara cena
85.249,99RSD
Cena
61.769,99RSD
Stara cena
153.569,99RSD
Cena
118.129,99RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
69.409,99RSD
Cena
51.409,99RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
78.079,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za Desktop |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 2x 16GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Quad channel |
| Voltaža | 1.4 V |
| Latencija | CL 30 |
| Preporučeno za | Igrače |
| Boja | Crna |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Frekvencija | 6000 MHz |
| Latencija | CL 30 |
| Voltaža | 1.4 V |
| Bar kod | 740617342895 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
83.759,99RSD
Cena
60.689,99RSD
Stara cena
45.449,99RSD
Cena
34.959,99RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
78.079,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
69.590,00RSD
Cena
64.690,00RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
66.839,99RSD
Cena
49.509,99RSD
Stara cena
85.490,00RSD
Cena
63.519,99RSD
Stara cena
85.249,99RSD
Cena
61.769,99RSD
Stara cena
153.569,99RSD
Cena
118.129,99RSD
Stara cena
83.189,99RSD
Cena
60.279,99RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
69.409,99RSD
Cena
51.409,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.