Memorija DDR5 32GB (2x16) 6000MHz Kingston Fury Beast KF560C30BBEK2-32
SKU
KF560C30BBEK2-32
Cena sa popustom
62.339,99 RSD
Cena
81.049,99 RSD
Ušteda
18.710,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
94.490,00RSD
Cena
87.850,00RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
110.269,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
30.139,99RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
34.399,00RSD
Cena
25.289,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
77.090,00RSD
Stara cena
36.789,00RSD
Cena
27.049,00RSD
Stara cena
208.019,00RSD
Cena
148.579,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
| Model | Memorija DDR5 32GB (2x16) 6000MHz Kingston Fury Beast KF560C30BBEK2-32 |
| Verzija memorije | FURY Beast Black EXPO |
| Kategorija memorije | DDR5 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 32GB Kit |
| Brzina | 6000MHz |
| CAS Latencija | CL30 |
| Voltaža | 1.4V |
| Boja | Crna |
| LED osetljenje | Bez osvetljenja |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 740617342994 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Bar kod | 740617342994 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
69.409,99RSD
Cena
51.409,99RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
208.019,00RSD
Cena
148.579,00RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
81.849,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
139.850,00RSD
Cena
130.050,00RSD
Stara cena
76.190,00RSD
Cena
70.850,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
83.759,99RSD
Cena
60.689,99RSD
Stara cena
94.490,00RSD
Cena
87.850,00RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
110.269,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
37.319,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.