Memorija DDR5 32GB (2x16) 6000MHz Kingston Fury Beast RGB KF560C30BBEAK2-32
SKU
39059
Cena sa popustom
84.249,00 RSD
Cena
117.949,00 RSD
Ušteda
33.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
79.750,00RSD
Cena
74.150,00RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
66.839,99RSD
Cena
49.509,99RSD
Stara cena
36.789,00RSD
Cena
27.049,00RSD
Stara cena
88.879,99RSD
Cena
63.209,99RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
20.829,99RSD
Cena
16.019,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
69.409,99RSD
Cena
51.409,99RSD
Stara cena
67.190,00RSD
Cena
62.450,00RSD
Stara cena
175.479,99RSD
Cena
129.979,99RSD
Stara cena
153.569,99RSD
Cena
118.129,99RSD
| Model | Memorija DDR5 32GB (2x16) 6000MHz Kingston Fury Beast RGB KF560C30BBEAK2-32 |
| Verzija memorije | FURY Beast Black RGB EXPO |
| Kategorija memorije | DDR5 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 32GB Kit |
| Brzina | 6000MHz |
| CAS Latencija | CL30 |
| Voltaža | 1.4V |
| Pakovanje | Dual Channel Kit |
| Boja | Crna |
| LED osetljenje | RGB |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 740617342895 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Bar kod | 740617342895 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
79.750,00RSD
Cena
74.150,00RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
66.839,99RSD
Cena
49.509,99RSD
Stara cena
208.019,00RSD
Cena
148.579,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
163.569,00RSD
Cena
113.950,00RSD
Stara cena
85.490,00RSD
Cena
63.519,99RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
80.609,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
69.409,99RSD
Cena
51.409,99RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
153.569,99RSD
Cena
118.129,99RSD
Stara cena
175.479,99RSD
Cena
129.979,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.