KINGSTON RAM DDR4 (2x16GB) 3200MHz FURY BEAST RGB KF432C16BB12AK2/32
SKU
MEM02515
Cena sa popustom
28.939,00 RSD
Cena
40.519,00 RSD
Ušteda
11.580,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
34.090,00RSD
Cena
28.950,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
78.250,00RSD
Cena
58.129,99RSD
Stara cena
34.629,00RSD
Cena
24.729,00RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
77.090,00RSD
Stara cena
33.690,00RSD
Cena
30.290,00RSD
Stara cena
34.950,00RSD
Cena
31.450,00RSD
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
29.499,99RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
37.469,00RSD
Cena
27.549,00RSD
Stara cena
51.650,00RSD
Cena
46.450,00RSD
Stara cena
41.879,00RSD
Cena
27.329,99RSD
Stara cena
19.290,00RSD
Cena
16.390,00RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Stara cena
64.790,00RSD
Cena
60.250,00RSD
Stara cena
36.250,00RSD
Cena
32.590,00RSD
Stara cena
64.790,00RSD
Cena
60.250,00RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
56.199,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR4 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 32GB kit |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 3200Mhz |
| Latencija: | CL16 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Bar kod | 740617337969 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12AK2/32 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
38.369,99RSD
Cena
28.419,99RSD
Stara cena
34.090,00RSD
Cena
28.950,00RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
29.919,00RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Stara cena
38.790,00RSD
Cena
34.890,00RSD
Stara cena
34.089,00RSD
Cena
24.349,00RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
24.450,00RSD
Cena
20.750,00RSD
Stara cena
38.450,00RSD
Cena
34.590,00RSD
Stara cena
15.789,99RSD
Cena
11.689,99RSD
Stara cena
34.549,99RSD
Cena
26.569,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
37.469,00RSD
Cena
27.549,00RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
27.839,99RSD
Cena
20.169,99RSD
Stara cena
56.199,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
78.250,00RSD
Cena
58.129,99RSD
Stara cena
33.690,00RSD
Cena
30.290,00RSD
Stara cena
34.950,00RSD
Cena
31.450,00RSD
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Stara cena
41.879,00RSD
Cena
27.329,99RSD
Stara cena
51.650,00RSD
Cena
46.450,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.