Memorija DDR5 16GB 5600MHz Crucial CT16G56C46U5
SKU
EP2890532
Cena sa popustom
27.890,00 RSD
Cena
32.850,00 RSD
Ušteda
4.960,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
| Tip | DDR5 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 5600MHz |
| Voltaža | 1,1V |
| Latencija | CL46 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16 GB |
| Frekvencija | 5600 MHz |
| Bar kod | 649528929730 |
Deklaracije
| Tip | Memorijske kartice |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Memorija DDR5 16GB 5600MHz Crucial CT16G56C46U5 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.