Miš Logitech G203 LIGHTSYNC 8000 DPI USB
SKU
EP2947188
Cena sa popustom
4.550,00 RSD
Cena
5.690,00 RSD
Ušteda
1.140,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
1.899,99RSD
Cena
1.199,99RSD
Stara cena
14.990,00RSD
Cena
9.290,00RSD
Stara cena
24.669,99RSD
Cena
17.619,99RSD
Stara cena
6.999,99RSD
Cena
5.399,99RSD
Stara cena
31.869,00RSD
Cena
20.389,99RSD
Stara cena
31.869,00RSD
Cena
20.690,00RSD
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Stara cena
7.490,00RSD
Cena
6.350,00RSD
Stara cena
7.490,00RSD
Cena
6.350,00RSD
Stara cena
6.650,00RSD
Cena
5.290,00RSD
| Način povezivanja: | Žično povezivanje |
| Gaming: | Da |
| Oblik miša: | Simetrični |
| Dizajn miša: | Za desnu ruku |
| Senzor: | Optički |
| Rezolucija: | 8000 DPI |
| Podesiva rezolucija: | Da, u pet nivoa |
| Odziv (Polling rate): | 1000 Hz / 1 ms |
| Broj dodatnih tastera: | 3 tastera |
| Pozadinsko osvetljenje: | Da |
| Konekcija: | USB |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, MacOS, ChromeOS |
| Boja: | Crna |
| Podesiv odziv: | Da |
| Opis pozadinskog osvetljenja: | Lightsync RGB pozadinsko osvetljenje |
| Program za podešavanja: | Da |
| Dužina kabla: | 2,1 m |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 7/8/10, MacOS 10.10+, ChromeOS |
| Ostale katakteristike: | Logitech G Hub program za podešavanja |
| Dimenzije: | 62,2 x 116,6 x 38,2 mm (ŠxVxD) |
| Masa: | 85 g |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Logitech |
|---|---|
| Bar kod | 5099206089167 |
Deklaracije
| Tip | Ostala gaming oprema |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Miš Logitech G203 LIGHTSYNC 8000 DPI USB |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
7.490,00RSD
Cena
6.350,00RSD
Stara cena
7.490,00RSD
Cena
6.350,00RSD
Stara cena
6.650,00RSD
Cena
5.290,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.