Mobilni telefon Samsung Galaxy A36 5G 6/128GB Crni
SKU
EP2988351
Cena sa popustom
44.090,00 RSD
Cena
48.990,00 RSD
Ušteda
4.900,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Rezolucija prednje kamere | 12 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 8 MP + 5 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Rezolucija | 1080 x 2340 |
| Dijagonala (in) | 6.7" |
| Bar kod | 8806095984117 |
Deklaracije
| Tip | Zični telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Mobilni telefon Samsung Galaxy A36 5G 6/128GB Crni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.