Napajanje 1000W Seasonic Focus GX-1000 ATX 3.1 80+ GOLD, FOCUS-GX-1000-V4
SKU
EP2944593
Cena sa popustom
30.950,00 RSD
Cena
34.390,00 RSD
Ušteda
3.440,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
6.490,00RSD
Cena
4.269,00RSD
Stara cena
33.359,00RSD
Cena
24.709,99RSD
Stara cena
18.190,00RSD
Cena
15.450,00RSD
Stara cena
29.050,00RSD
Cena
24.690,00RSD
Stara cena
19.950,00RSD
Cena
16.950,00RSD
Stara cena
19.190,00RSD
Cena
16.290,00RSD
Stara cena
23.050,00RSD
Cena
19.550,00RSD
Stara cena
13.499,00RSD
Cena
9.999,00RSD
Stara cena
25.450,00RSD
Cena
21.590,00RSD
Stara cena
11.389,00RSD
Cena
8.429,00RSD
Stara cena
9.299,99RSD
Cena
8.089,99RSD
Naziv Modela: Seasonic Focus GX-1000 ATX 3.1
Snaga: 1000W
Standard: ATX 3.1
Efikasnost: 80+ GOLD
Modularnost: Potpuno Modularno
Ventilator: 120 mm Fluid Dynamic Bearing
Form Factor: ATX
Ulazni Napon: 100-240V AC
Vrsta Hladjenja: Aktivno
GPU-ready: Podrška za nove grafičke kartice (PCIe 5VHPWR)
Zaštite: OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP
Boja: Crna
Kompatibilnost: Desktop računari sa ATX napajanjem
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Seasonic |
|---|---|
| Izlazna snaga | 1000 W |
| Prečnik ventilatora | 12 cm |
| Sertifikat | 80 Plus Gold |
| Bar kod | 4711173878421 |
Deklaracije
| Tip | Napajanja |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Napajanje 1000W Seasonic Focus GX-1000 ATX 3.1 80+ GOLD, FOCUS-GX-1000-V4 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
23.050,00RSD
Cena
19.550,00RSD
Stara cena
27.650,00RSD
Cena
23.490,00RSD
Stara cena
3.450,00RSD
Cena
2.390,00RSD
Stara cena
13.050,00RSD
Cena
11.090,00RSD
Stara cena
31.490,00RSD
Cena
26.750,00RSD
Stara cena
11.999,99RSD
Cena
8.999,99RSD
Stara cena
22.750,00RSD
Cena
19.290,00RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
18.190,00RSD
Cena
15.450,00RSD
Stara cena
19.950,00RSD
Cena
16.950,00RSD
Stara cena
29.050,00RSD
Cena
24.690,00RSD
Stara cena
19.190,00RSD
Cena
16.290,00RSD
Stara cena
13.499,00RSD
Cena
9.999,00RSD
Stara cena
25.450,00RSD
Cena
21.590,00RSD
Stara cena
11.389,00RSD
Cena
8.429,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.