Napajanje Be Quiet Pure Power 12 M 1200W BN346 Gold Modularno ATX3.0
SKU
EP1941636
Cena sa popustom
26.069,00 RSD
Cena
33.899,00 RSD
Ušteda
7.830,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
6.490,00RSD
Cena
4.269,00RSD
Stara cena
33.359,00RSD
Cena
24.709,99RSD
Stara cena
67.469,00RSD
Cena
51.899,00RSD
Stara cena
31.490,00RSD
Cena
26.750,00RSD
Stara cena
27.650,00RSD
Cena
23.490,00RSD
| Model: | Pure Power 12 M |
| Snaga: | 1200W |
| Efikasnost: | 80 Plus Gold |
| Modularno: | Da |
| Topologija: | LLC + SR + DC/DC |
| Napon: | 100 - 240V |
| Frekvencija: | 50-60Hz |
| Zaštita: | OCP (over current protection) OVP (over Voltage protection) UVP (under Voltage protection) SCP (short circuit protection) OTP (over temperature protection) OPP (over power protection) SIP (Surge & Inrush Protection) |
| Kablovi: | 2x PATA 6x SATA 4x PCIe 6+2pin (GPU) 1x 8pin (CPU) 1x 4+4pin (CPU) 1x 20+4pin (ATX-Motherboard) |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 8 godine dodatne proizvođačke garancije |
| EAN: | 4260052190166 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Bequiet |
|---|---|
| Bar kod | 4260052190166 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
67.469,00RSD
Cena
51.899,00RSD
Stara cena
18.849,00RSD
Cena
13.959,99RSD
Stara cena
23.519,00RSD
Cena
17.539,99RSD
Stara cena
39.199,00RSD
Cena
30.149,00RSD
Stara cena
16.059,00RSD
Cena
12.349,00RSD
Stara cena
10.669,00RSD
Cena
7.899,99RSD
Stara cena
13.679,00RSD
Cena
9.629,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
12.009,00RSD
Cena
7.779,99RSD
Stara cena
31.490,00RSD
Cena
26.750,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.