Plastifikator SENCOR SLA 102 A4
SKU
EP2940730
Cena sa popustom
2.790,00 RSD
Cena
3.990,00 RSD
Ušteda
1.200,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
115.828,99RSD
Cena
91.258,99RSD
Stara cena
11.171,99RSD
Cena
8.801,99RSD
Stara cena
83.397,99RSD
Cena
65.707,99RSD
Stara cena
125.799,99RSD
Cena
99.114,99RSD
Stara cena
32.175,99RSD
Cena
25.350,99RSD
Stara cena
27.027,99RSD
Cena
21.294,99RSD
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
18.999,99RSD
Stara cena
850,00RSD
Cena
399,00RSD
Stara cena
18.999,99RSD
Cena
15.499,99RSD
Stara cena
1.090,00RSD
Cena
530,00RSD
| Opis: | Plastifikuje fotografije i dokumenta do veličine od A4 Vruća plastifikacija Širina ulaza : 230 mm Koristi plastične kesice od 150-200 (2x75 - 2x100) mikrona Brzo zagrevanje do 2-4 min Lako za upotrebu Indikator "spreman" Tih mehanizam punjenja s dva točkića Brzina plastifikacije od oko 300 mm/min Napajanje : 230 V/50 Hz; 145 W Dimenzije : 330x100x58 mm Težina: 0,9 kg |
| Maximum paper size | A4 |
| Max. foil thickness | 200 MICRON (2X100) |
| Height (cm) | 5,8 cm |
| Width (cm) | 33 cm |
| Depth (cm) | 14,3 cm |
| Colour | Black and White |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8590669295197 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Sencor |
|---|---|
| Bar kod | 8590669295197 |
Deklaracije
| Tip | Dopune za kancelarijski materijal |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Plastifikator SENCOR SLA 102 A4 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
11.171,99RSD
Cena
8.801,99RSD
Stara cena
115.828,99RSD
Cena
91.258,99RSD
Stara cena
21.760,99RSD
Cena
17.144,99RSD
Stara cena
83.397,99RSD
Cena
65.707,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.