Procesor 1700 Intel i9-12900KF 3.2GHz Box
SKU
EP2940505
Cena sa popustom
47.890,00 RSD
Cena
53.250,00 RSD
Ušteda
5.360,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.090,00RSD
Cena
27.250,00RSD
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
31.750,00RSD
Cena
26.950,00RSD
| Podnožje: | Intel® 1700 |
| Tip procesora: | Intel® Core™ i9 |
| Broj jezgara: | 16 |
| Threads: | 24 |
| Tehnologija izrade: | 10 nm |
| TDP: | 241W |
| Radna frekvencija: | 3.2GHz |
| Turbo frekvencija: | 5.2GHz |
| L2 keš memorija: | 14MB |
| L3 keš memorija: | 30MB |
| Integrisani grafički procesor: | Nema |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Socket | Intel® 1700 |
| Procesor | Intel Core i9 |
| Bar kod | 5032037234221 |
Deklaracije
| Tip | Procesori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Procesor 1700 Intel i9-12900KF 3.2GHz Box |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
56.889,99RSD
Cena
39.859,00RSD
Stara cena
35.690,00RSD
Cena
32.090,00RSD
Stara cena
109.990,00RSD
Cena
93.190,00RSD
Stara cena
66.139,99RSD
Cena
47.239,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.