Procesor 1200 Intel i5-10400 2.9GHz Tray
SKU
EP2942380
Cena sa popustom
22.490,00 RSD
Cena
26.490,00 RSD
Ušteda
4.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
32.090,00RSD
Cena
27.250,00RSD
| Podnožje | Intel® 1200 |
| Tip procesora | Intel® Core™ i5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Threads | 12 |
| Tehnologija izrade | 14 nm |
| TDP | 65W |
| Radna frekvencija | 2.9 GHz |
| Turbo frekvencija | 4.3 GHz |
| Integrisani grafički procesor | Intel® UHD Graphics 630 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Socket | Intel® 1200 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Bar kod | 8592978301576 |
Deklaracije
| Tip | Procesori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Procesor 1200 Intel i5-10400 2.9GHz Tray |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
35.690,00RSD
Cena
32.090,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.