Procesor AMD AM5 Ryzen 5 7600X 4.7GHz Box
SKU
EP2940281
Cena sa popustom
20.750,00 RSD
Cena
24.450,00 RSD
Ušteda
3.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.311,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
| Podnožje: | AMD® AM5 |
| Tip procesora: | AMD® Ryzen 5 |
| Broj jezgara: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Tehnologija izrade: | 5 nm |
| TDP: | 105W |
| Radna frekvencija: | 4.7GHz |
| Turbo frekvencija: | 5.3GHz |
| L2 keš memorija: | 6MB |
| L3 keš memorija: | 32MB |
| Integrisani grafički procesor: | Radeon Graphics |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| EAN: | 730143314442 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | AMD |
|---|---|
| Socket | AMD AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Bar kod | 730143314442 |
Deklaracije
| Tip | Procesori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Procesor AMD AM5 Ryzen 5 7600X 4.7GHz Box |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.311,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.