Tablet HONOR Pad X7 8.7" 4/128GB WiFi Sivi
SKU
EP2830140
Cena sa popustom
15.490,00 RSD
Cena
18.990,00 RSD
Ušteda
3.500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
15.999,99RSD
Cena
10.999,99RSD
Stara cena
21.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
10.999,99RSD
Stara cena
25.990,00RSD
Cena
15.890,00RSD
Stara cena
33.190,00RSD
Cena
22.899,99RSD
Tablet LENOVO Idea Tab Plus TB361FU/12.1" 2.5K/OC 2.0GHz/12GB/256GB/8Mpx/13Mpx/WiFi/Bluetooth 5.2/si
Stara cena
52.790,00RSD
Cena
37.799,99RSD
Stara cena
25.290,00RSD
Cena
18.499,99RSD
Stara cena
13.999,99RSD
Cena
9.599,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
28.999,99RSD
Cena
20.999,99RSD
Stara cena
17.490,00RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
55.990,00RSD
Cena
40.990,00RSD
Stara cena
84.899,99RSD
Cena
55.250,00RSD
Stara cena
34.190,00RSD
Cena
25.399,99RSD
Stara cena
13.999,99RSD
Cena
8.499,99RSD
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
42.499,99RSD
Stara cena
14.059,99RSD
Cena
10.409,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
11.999,99RSD
Cena
8.499,99RSD
Stara cena
23.990,00RSD
Cena
17.490,00RSD
Stara cena
37.999,99RSD
Cena
26.199,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
35.999,99RSD
Cena
26.399,99RSD
Stara cena
45.990,00RSD
Cena
28.890,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
24.150,00RSD
Stara cena
28.939,99RSD
Cena
17.650,00RSD
| Model | HONOR Pad X7 8.7" 4/128GB Wi-Fi |
| Ekran | 8.7 inch TFT LCD, 90Hz, 400 nits, 1200 x 1920 pixels |
| RAM memorija | 4GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Procesor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Povezivanje | Wi-Fi |
| Grafika | Adreno 610 |
| Baterija | 7000mAh |
| Punjenje baterije | Type C |
| Kamera zadnja | 8 MP Rezolucija fotografije: 3264 × 2448 Video snimanje: 1920 × 1080, 30 fps Podržava 1080p video snimanje (bez OIS-a) |
| Prednja kamera | 5 MP Rezolucija fotografije: 2592 × 1944 Video snimanje: 1920 × 1080, 30 fps Podržava 1080p video snimanje (bez OIS-a) HDR, noćni režim snimanja Režim ulepšavanja, filteri, obrada fotografija |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Honor |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 8.7“ |
| Sim slot | Ne |
| Internet konekcija | WiFi |
| GPS | Da |
| Tip ekrana | TFT |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1920 x 1200 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | Tablet HONOR Pad X7 8.7" 4/128GB WiFi Sivi |
|---|---|
| Tip | Tableti |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
25.290,00RSD
Cena
18.499,99RSD
Stara cena
2.950,00RSD
Cena
2.060,00RSD
20%
1
(1)
Stara cena
1.190,00RSD
Cena
590,00RSD
Stara cena
24.550,00RSD
Cena
20.850,00RSD
Stara cena
19.999,99RSD
Cena
17.149,99RSD
Stara cena
14.059,99RSD
Cena
10.409,99RSD
Stara cena
33.190,00RSD
Cena
22.899,99RSD
Tablet LENOVO Idea Tab Plus TB361FU/12.1" 2.5K/OC 2.0GHz/12GB/256GB/8Mpx/13Mpx/WiFi/Bluetooth 5.2/si
Stara cena
52.790,00RSD
Cena
37.799,99RSD
Stara cena
21.999,99RSD
Cena
15.499,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.