VILLAGER Motorna kosačica V722
SKU
058481
Cena sa popustom
233.849,99 RSD
Cena
334.409,99 RSD
Ušteda
100.560,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
80%
4.33
(9)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
80%
4
(4)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Košenje - Malčiranje (opciono) - Sakupljanje (opciono) - Bočno izbacivanje
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Bar kod | 8605032612225 |
| Težina pakovanja | 112 kg |
| Tip motora | B&S Intek Series 21R7 AVS |
| Snaga motora | 6.83 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 344 cm³ |
| Površina košenja | 2500 m² |
| Širina košenja | 711 mm |
| Visina košenja | 38 - 102 mm (6 nivoa) |
| Tip pogona | Samohodni |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 200 mm / 330 mm |
| Tip kućišta | "Heavy duty" čelično (2.5 mm) sa cevastom šasijom |
| Zapremina sakupljača | 80 l |
Deklaracije
| Tip | Motorne kosilice |
|---|---|
| Model | V722 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | KIna |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
80%
4.33
(9)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
80%
4
(4)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.