VILLAGER Motorni trimer BC 1900 S
SKU
020238
Cena sa popustom
28.219,99 RSD
Cena
40.349,99 RSD
Ušteda
12.130,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
- Velika izlazna snaga
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Širina košenja | 41 cm |
| Snaga motora | 1,4 kW |
| Bar kod | 8606012802872 |
| Težina pakovanja | 12.3 kg |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.4 kW |
| Zapremina motora | 51.7 cm³ |
| Broj obrtaja | 6500 rpm |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip kardanske cevi | Nedeljiva aluminijumska |
| Prečnik kardana | 28 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
Deklaracije
| Tip | Motorni trimeri |
|---|---|
| Model | BC 1900 S |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.