Vinski frižider HEINNER HRV-A45DRM12/45l/12boca(750ml)/1zona
SKU
EP2962639
Cena sa popustom
27.690,00 RSD
Cena
32.590,00 RSD
Ušteda
4.900,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
37.150,00RSD
Cena
33.390,00RSD
Stara cena
34.790,00RSD
Cena
29.550,00RSD
Stara cena
27.150,00RSD
Cena
23.050,00RSD
Stara cena
59.450,00RSD
Cena
53.490,00RSD
Stara cena
87.190,00RSD
Cena
81.050,00RSD
Rashladni uređaj za vino Heinner HRV-A45DRM12
Energetska klasa: G
Ukupni kapacitet: 45 L
Kapacitet punjenja: 12 boca (750 ml)
Jedna temperaturna zona
Opseg temperature: 5–20 °C
LED displej
Elektronska kontrola
LED osvetljenje
5 hromiranih metalnih polica
Dečija zaštita (Child lock)
Reverzibilna vrata
Dimenzije (ŠxDxV): 27 × 49 × 84 cm
Boja: Crna
- https://heinner.ro/electrocasnice/product/racitor-de-vinuri-heinner-hrv-a45drm12/
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HEINNER |
|---|---|
| Temperaturne zone | I zona |
| Energetski razred | G |
| Dubina | 49 cm |
| Visina | 84 - 87 cm |
| Širina | 27 cm |
| Bar kod | 5949494048233 |
Deklaracije
| Tip | Kombinovani frižideri |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Vinski frižider HEINNER HRV-A45DRM12/45l/12boca(750ml)/1zona |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
34.790,00RSD
Cena
29.550,00RSD
Stara cena
27.150,00RSD
Cena
23.050,00RSD
Stara cena
37.150,00RSD
Cena
33.390,00RSD
Stara cena
59.450,00RSD
Cena
53.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.