INTEL CPU s1200 Celeron G5905 2-Core 3.5GHz Tray
SKU
25345-1
Cena sa popustom
4.890,00 RSD
Cena
6.150,00 RSD
Ušteda
1.260,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
32.650,00RSD
Cena
27.750,00RSD
Stara cena
19.039,00RSD
Cena
8.850,00RSD
| Model | Celeron G5925 |
| Podnožje | 1200 (10. generacija) |
| Radni takt | Base 3.6 GHz |
| Broj fizičkih jezgra | 2 |
| Broj logičkih jezgra | 2 |
| Keš memorija | L3 : 4MB |
| Proizvodni proces | 14nm |
| TDP | 58W |
| Tip pakovanja | Tray |
| Integrisana grafika | Intel® UHD Graphics 610 |
| Maksimalna brzina memorije | DDR4-2666 MHz |
| Maksimalna podržana memorija | 128GB |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Bar kod | 8592978327873 |
Deklaracije
| Tip | Intel |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | CPU s1200 INTEL Celeron G5905 2-Core 3.5GHz Tray |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.939,99RSD
Cena
16.090,00RSD
Stara cena
26.950,00RSD
Cena
22.890,00RSD
Stara cena
55.809,00RSD
Cena
39.859,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.