Laptop HP ProBook 450 G10 15.6 FHD IPS/i5-1334U/8GB/NVMe 512GB/US/B20WPAT
SKU
EP2890401
Cena sa popustom
89.890,00 RSD
Cena
96.690,00 RSD
Ušteda
6.800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
| Ekran | 39.6 cm (15.6") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U (up to 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Ram | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB) |
| Skladištenje | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Grafička kartica | Integrated, Intel® Iris® Xᶱ Graphics |
| Priključci | 2x USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power);<br> 1x AC power;<br> 1x HDMI 2.1;<br> 1x stereo headphone/microphone combo jack;<br> 1x RJ-45;<br> 2x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Operativni sistem | Nema |
| Boja | silver |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Grafika | Integrisana |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 0198828468758 |
| Serija | ProBook |
Deklaracije
| Tip | Laptopovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Laptop HP ProBook 450 G10 15.6 FHD IPS/i5-1334U/8GB/NVMe 512GB/US/B20WPAT |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.