Laptop Asus Vivobook X1404VA 14" FHD i3-1315U 16GB 512GB ENG 1YR Quiet Blue
SKU
49313
Cena sa popustom
67.450,00 RSD
Cena
72.550,00 RSD
Ušteda
5.100,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
65.999,99RSD
Cena
47.999,99RSD
MSI Cyborg gaming laptop 15 A13UDX-1277XRS (9S7-15K111-1277) 15.6" FHD i5-13420H 16GB 512GB RTX 3050
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
98.999,99RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
63.550,00RSD
Cena
57.150,00RSD
Stara cena
56.950,00RSD
Cena
51.250,00RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
59.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
83.990,00RSD
Stara cena
59.999,99RSD
Cena
48.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
66.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
169.999,99RSD
Cena
135.999,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
229.999,99RSD
Cena
185.999,99RSD
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
111.990,00RSD
Stara cena
599.990,00RSD
Cena
563.990,00RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 gejmerski laptop (83LT001SYA) 16" WQXGA Ryzen 9 8945HX 32GB 1TB RTX 5070
Stara cena
319.990,00RSD
Cena
254.999,99RSD
Stara cena
367.959,99RSD
Cena
283.039,99RSD
Stara cena
255.999,99RSD
Cena
220.999,99RSD
Stara cena
904.499,00RSD
Cena
882.299,00RSD
Stara cena
179.999,99RSD
Cena
137.499,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
128.990,00RSD
Specifikacija
| Brend | Asus |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 14" |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Bar kod | 2025122500901 |
| Serija | VivoBook |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB Asus Vivobook X1404VA i3-1315U/16GB/512GB/14''FHD/ENG/1YR/Win11Home |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
83.990,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
116.359,99RSD
Cena
88.149,99RSD
Stara cena
56.950,00RSD
Cena
51.250,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
124.899,00RSD
Cena
123.099,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
59.999,99RSD
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
151.999,99RSD
Cena
113.999,99RSD
Stara cena
65.999,99RSD
Cena
47.999,99RSD
Stara cena
59.090,00RSD
Cena
53.150,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
66.999,99RSD
Stara cena
184.499,99RSD
Cena
147.599,99RSD
Stara cena
159.999,99RSD
Cena
129.999,99RSD
Stara cena
165.999,99RSD
Cena
126.999,99RSD
Stara cena
329.999,99RSD
Cena
270.999,99RSD
Stara cena
169.990,00RSD
Cena
141.990,00RSD
MSI Cyborg gaming laptop 15 A13UDX-1277XRS (9S7-15K111-1277) 15.6" FHD i5-13420H 16GB 512GB RTX 3050
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
98.999,99RSD
Stara cena
82.590,00RSD
Cena
76.790,00RSD
Stara cena
235.990,00RSD
Cena
199.990,00RSD
Stara cena
139.999,99RSD
Cena
114.599,99RSD
Stara cena
129.039,90RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
98.350,00RSD
Cena
91.450,00RSD
Stara cena
126.550,00RSD
Cena
117.650,00RSD
Stara cena
63.550,00RSD
Cena
57.150,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
98.8%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.