Laptop HP ProBook 4 G1a AI 16 WUXGA IPS/R7-250/16GB/NVMe 512GB/Win11 pro/SR/BM2E3UT
SKU
EP2890425
Cena sa popustom
131.050,00 RSD
Cena
140.950,00 RSD
Ušteda
9.900,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
212.999,99RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
MSI Cyborg gaming laptop 15 A13UDX-1277XRS (9S7-15K111-1277) 15.6" FHD i5-13420H 16GB 512GB RTX 3050
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
98.999,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
65.999,99RSD
Cena
47.999,99RSD
Stara cena
146.890,00RSD
Cena
136.590,00RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
83.990,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
209.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
149.950,00RSD
Cena
139.450,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
59.999,99RSD
Stara cena
319.990,00RSD
Cena
279.990,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
76.499,99RSD
Stara cena
105.229,99RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
97.999,99RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
239.990,00RSD
Cena
192.890,00RSD
LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 gejmerski laptop (83LT001SYA) 16" WQXGA Ryzen 9 8945HX 32GB 1TB RTX 5070
Stara cena
319.990,00RSD
Cena
254.999,99RSD
Stara cena
156.899,00RSD
Cena
155.799,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
128.990,00RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
| Ekran | 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 250 (up to 5.1 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) [6,7] |
| Ram | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB) |
| Skladištenje | NVMe 512GB |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Priključci |
|
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| EAN: |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 16” |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrisana |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 199251255793 |
Deklaracije
| Tip | Laptopovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Laptop HP ProBook 4 G1a AI 16 WUXGA IPS/R7-250/16GB/NVMe 512GB/Win11 pro/SR/BM2E3UT |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
146.890,00RSD
Cena
136.590,00RSD
Stara cena
120.550,00RSD
Cena
112.090,00RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
92.999,99RSD
Stara cena
190.999,99RSD
Cena
140.290,00RSD
Stara cena
130.429,99RSD
Cena
100.329,99RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
131.250,00RSD
Cena
122.050,00RSD
Stara cena
122.390,00RSD
Cena
113.790,00RSD
Stara cena
81.390,00RSD
Cena
75.690,00RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
102.450,00RSD
Stara cena
105.050,00RSD
Cena
97.650,00RSD
Stara cena
145.969,99RSD
Cena
112.279,99RSD
Stara cena
149.950,00RSD
Cena
139.450,00RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
199.009,99RSD
Cena
153.079,99RSD
Stara cena
118.690,00RSD
Cena
110.350,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
MSI Cyborg gaming laptop 15 A13UDX-1277XRS (9S7-15K111-1277) 15.6" FHD i5-13420H 16GB 512GB RTX 3050
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
98.999,99RSD
Stara cena
219.069,99RSD
Cena
168.509,99RSD
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
88.990,00RSD
Cena
82.750,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
212.999,99RSD
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.