LENOVO Laptop ThinkBook 14 G8 14" U7-255H 32GB M.2 1TB Win11Pro FP BL 21SJ007EYA
SKU
48004
Cena sa popustom
203.950,00 RSD
Cena
219.350,00 RSD
Ušteda
15.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
181.850,00RSD
Cena
169.090,00RSD
Stara cena
159.350,00RSD
Cena
148.150,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
149.439,99RSD
Cena
114.949,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
76.499,99RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
65.999,99RSD
Cena
47.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
59.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
LENOVO ThinkPad P14s G6 (21QT000FCX)14.5"WUXGA AG IPS Ultra7 255H 32GB 512GB RTX PRO500 6GB Win11Pro
Stara cena
406.179,99RSD
Cena
300.869,99RSD
Stara cena
428.559,99RSD
Cena
317.449,99RSD
Stara cena
144.390,00RSD
Cena
134.250,00RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
109.269,99RSD
Cena
80.939,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
66.999,99RSD
LENOVO Laptop ThinkPad X1 2-in-1 G10 Win11 Pro/14" WUXGA Touch/U7 255U/32GB/1TB SSD/FPR/backlEN/siva
Stara cena
520.709,99RSD
Cena
400.539,99RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
67.950,00RSD
Cena
63.190,00RSD
Stara cena
255.029,99RSD
Cena
196.169,99RSD
Stara cena
59.090,00RSD
Cena
53.150,00RSD
Stara cena
489.990,00RSD
Cena
431.990,00RSD
Stara cena
244.989,99RSD
Cena
188.449,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
101.750,00RSD
Cena
94.590,00RSD
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 14" |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 32 GB |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 1 TB |
| Bar kod | 2024040301323 |
| Serija | ThinkBook |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB Lenovo ThinkBook 14 G8 U7-255H/32GB/M.2 1TB/14"/Win11Pro/FP/BL/21SJ007EYA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
181.850,00RSD
Cena
169.090,00RSD
Stara cena
169.550,00RSD
Cena
157.650,00RSD
Stara cena
159.350,00RSD
Cena
148.150,00RSD
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
159.350,00RSD
Cena
148.150,00RSD
Stara cena
101.750,00RSD
Cena
94.590,00RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
144.390,00RSD
Cena
134.250,00RSD
Stara cena
140.650,00RSD
Cena
130.750,00RSD
Stara cena
122.950,00RSD
Cena
114.290,00RSD
Stara cena
189.999,99RSD
Cena
157.299,99RSD
Stara cena
135.950,00RSD
Cena
126.390,00RSD
Stara cena
135.590,00RSD
Cena
126.090,00RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
Stara cena
158.809,99RSD
Cena
122.159,99RSD
Stara cena
110.190,00RSD
Cena
102.450,00RSD
Stara cena
489.990,00RSD
Cena
431.990,00RSD
Stara cena
156.350,00RSD
Cena
145.390,00RSD
Stara cena
98.350,00RSD
Cena
91.450,00RSD
Stara cena
134.050,00RSD
Cena
124.650,00RSD
Stara cena
328.450,00RSD
Cena
305.450,00RSD
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
Stara cena
91.290,00RSD
Cena
84.890,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
137.499,00RSD
Cena
134.099,00RSD
Stara cena
156.450,00RSD
Cena
145.450,00RSD
Stara cena
129.039,90RSD
Cena
99.259,99RSD
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.