LENOVO NB V15 G5 IRL i7-13620H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/Win11Pro/83GW007UYA
SKU
48079-1
Cena sa popustom
124.650,00 RSD
Cena
134.050,00 RSD
Ušteda
9.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
359.990,00RSD
Cena
301.990,00RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
165.990,00RSD
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
119.690,00RSD
Cena
111.290,00RSD
Stara cena
118.049,00RSD
Cena
84.319,00RSD
LENOVO Laptop Legion Pro 5 16AFR10 DOS/16" WQXGA/Ryzen 9- 9955HX/32GB/1TB SSD/RTX 5070-8GB/bklSR/crn
Stara cena
395.609,99RSD
Cena
279.990,00RSD
Stara cena
229.999,99RSD
Cena
199.999,99RSD
Stara cena
59.150,00RSD
Cena
45.019,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
Stara cena
119.950,00RSD
Cena
111.550,00RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
169.990,00RSD
Cena
141.990,00RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
269.999,99RSD
Cena
226.999,99RSD
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
50.850,00RSD
Cena
45.750,00RSD
Stara cena
239.990,00RSD
Cena
192.890,00RSD
Stara cena
268.329,99RSD
Cena
198.759,99RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 2024040301347 |
| Serija | V Serija |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB Lenovo V15 G5 IRL i7-13620H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/Win11Pro/83GW007UYA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
144.390,00RSD
Cena
134.250,00RSD
Stara cena
101.750,00RSD
Cena
94.590,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
119.950,00RSD
Cena
111.550,00RSD
Stara cena
122.950,00RSD
Cena
114.290,00RSD
Stara cena
135.950,00RSD
Cena
126.390,00RSD
Stara cena
140.650,00RSD
Cena
130.750,00RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
116.409,99RSD
Cena
78.999,99RSD
Stara cena
169.550,00RSD
Cena
157.650,00RSD
Stara cena
82.150,00RSD
Cena
76.350,00RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
202.150,00RSD
Cena
187.950,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
156.350,00RSD
Cena
145.390,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
151.590,00RSD
Cena
140.950,00RSD
Stara cena
359.990,00RSD
Cena
301.990,00RSD
Stara cena
189.999,99RSD
Cena
155.999,99RSD
Stara cena
118.049,00RSD
Cena
84.319,00RSD
Stara cena
117.699,00RSD
Cena
115.899,00RSD
Stara cena
81.390,00RSD
Cena
75.690,00RSD
Stara cena
58.750,00RSD
Cena
52.850,00RSD
Stara cena
279.669,99RSD
Cena
215.129,99RSD
Stara cena
103.469,99RSD
Cena
79.589,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.