LENOVO Laptop V15 G5 IRL i5-13420H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6" FHD/Win11Pro/83GW008UYA
SKU
49160
Cena sa popustom
111.550,00 RSD
Cena
119.950,00 RSD
Ušteda
8.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
111.990,00RSD
Stara cena
119.690,00RSD
Cena
111.290,00RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
165.990,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
Stara cena
359.990,00RSD
Cena
301.990,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
118.049,00RSD
Cena
84.319,00RSD
Stara cena
239.990,00RSD
Cena
192.890,00RSD
Stara cena
169.990,00RSD
Cena
141.990,00RSD
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
212.999,99RSD
LENOVO Laptop Legion Pro 5 16AFR10 DOS/16" WQXGA/Ryzen 9- 9955HX/32GB/1TB SSD/RTX 5070-8GB/bklSR/crn
Stara cena
395.609,99RSD
Cena
279.990,00RSD
LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 gejmerski laptop (83LT001SYA) 16" WQXGA Ryzen 9 8945HX 32GB 1TB RTX 5070
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
254.999,99RSD
Stara cena
229.999,99RSD
Cena
199.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
76.499,99RSD
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
Stara cena
82.150,00RSD
Cena
76.350,00RSD
Stara cena
134.050,00RSD
Cena
124.650,00RSD
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 2025181200005 |
| Serija | V Serija |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB Lenovo V15 G5 IRL i5-13420H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6" FHD/Win11Pro/83GW008UYA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
134.050,00RSD
Cena
124.650,00RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
82.150,00RSD
Cena
76.350,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
106.950,00RSD
Cena
99.450,00RSD
Stara cena
119.690,00RSD
Cena
111.290,00RSD
Stara cena
135.950,00RSD
Cena
126.390,00RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
116.409,99RSD
Cena
78.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Stara cena
169.999,99RSD
Cena
149.999,99RSD
Stara cena
101.750,00RSD
Cena
94.590,00RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
144.390,00RSD
Cena
134.250,00RSD
Stara cena
98.350,00RSD
Cena
91.450,00RSD
Stara cena
94.499,00RSD
Cena
93.099,00RSD
Stara cena
151.590,00RSD
Cena
140.950,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Stara cena
189.999,99RSD
Cena
155.999,99RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
103.469,99RSD
Cena
79.589,99RSD
Stara cena
77.999,99RSD
Cena
63.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.